راهنمای رزرواسیون

مقدمه

در اين راهنماي گرافيکي سعي شده نحوه رزرو اتاق در پرتال ويژه رزرواسيون آنلاين تشريح گردد. همانطوريکه ملاحظه خواهید کرد اين پرتال داراي 3 صفحه اصلي با نامهاي انتخاب اتاق، جزئيات و خلاصه مي باشد که پس از تکميل اطلاعات به صفحه بانک براي پرداخت منتقل مي گرديد. 
شايان ذکر است رزرو بصورت آنلاين تنها براي ميهمانان داخل کشور ميسر ميباشد .

صفحه اصلي


در صفحه آغازين پرتال اطلاعاتي در خصوص نوع اتاق، بازه زماني سفر و تعداد افراد در هر اتاق از شما پرسيده مي شود که بنا به اطلاعات وارده اتاق هاي موجود در هتل در بازه زماني مشخص نمايش داده مي شود. براي اين منظور کافيست اطلاعات دقيق (نوع اتاق، بازه زماني، تعداد افراد و ...) را وارد نموده و سپس دکمه جستجو را فشار دهيد. لازم به ذکر است پس از انتخاب تعداد اتاق بايستي تعداد افراد در هر اتاق را نيز وارد نماييد . 

شايان ذکر است چنانچه بخواهيد بيش از 1 اتاق براي تعداد نفرات مختلف انتخاب کنيد گزينه رزرو اتاق با تعداد افراد مختلف را همانند تصوير زير انتخاب کرده و سپس در مرحله بعد با انتخاب اتاق هاي مورد نظر تعداد افراد مورد نظر در هر اتاق را انتخاب نماييد . 

صفحه انتخاب اتاق

پس از ورود اطلاعات نتيجه مربوط به جستجوي اتاق ها در تاريخ انتخابي در اين صفحه نمايش داده مي شود. بسته به اتاق هاي موجود هتل در آن بازه زماني، ليستي از اتاقها براي انتخاب شما در اين صفحه نمايان مي شود که پس از بررسي جزئيات ، اتاق مورد نظر را انتخاب مي کنيد . 

لازم به ذکر است چنانچه از انتخاب اتاق مورد نظر پشيمان شديد يا اتاقي را به اشتباه انتخاب کرديد در قسمت بالاي صفحه سمت راست همانند تصوير زير با انتخاب اولين گزينه (کارت خريد) اتاق انتخاب شده شما نمايش داده مي شود که درصورت انصراف علامت × را فشار دهيد .

بعد از انتخاب اتاق مورد نظر در مستطيل آبي رنگ سمت راست صفحه اتاق انتخاب شده براي شما نمايش داده ميشود که با فشار دادن کليد رزرو به مرحله بعد هدايت مي شويد . 

بعد از انتخاب دکمه رزرو در مرحله انتخاب اتاق شما به صفحه اي هدايت مي شويد که در آن صفحه چنانچه شما قبلا از طريق سايت هتل به صورت آنلاين ثبت نام کرده باشيد و داراي حساب کاربري باشيد مي توانيد در قسمت ورود ايميل و رمز عبور خود را همانند تصوير زير وارد کرده و دکمه ورود را فشار دهيد . با انجام اين کار شما ديگر نيازي به ثبت اطلاعات شخصي نداريد. 

اگر قبلا از طريق سايت ثبت نام نکرده باشيد و حساب کاربري نداشته باشيد مي توانيد با انتخاب گزينه رزرو بدون کاربري همانند تصوير زير به صفحه وارد کردن اطلاعات شخصي هدايت شويد . 

صفحه اطلاعات شخصي

در اين صفحه اطلاعاتي از قبيل نام، نام خانوادگي، آدرس و اطلاعات تماس مي باشد که تمامي اطلاعات, ميبايست بصورت دقيق وارد گردد. اطلاعات پرداخت به صورت پيش فرض پرداخت از طريق کارت هاي عضو شبکه شتاب مي باشد که بصورت پيش فرض انتخاب شده و شما را به درگاه بانک هدايت مي کند. همچنين در قسمت اطلاعات اضافي مي توانيد توضيحاتي در خصوص نيازهاي خود وارد نموده که توسط پرسنل هتل بررسي ميگردد و در صورت امکان در اختيار شما قرار خواهد گرفت. توجه: فيلدهاي اجباري که بايستي در اين صفحه حتما وارد شوند با علامت ستاره مشخص شده است که در اينجا عبارتند از نام، نام خانوادگي و آدرس ايميل. 


لازم به ذکر است در قسمت قوانين و مقررات عمومي که در انتهاي صفحه همانند تصوير زير درج شده تيک آن قسمت را حتما انتخاب نماييد . 
سپس دکمه تاييد و پرداخت را کليک نماييد تا به صفحه بانک جهت پرداخت آنلاين هدايت شويد . 


پرداخت بانک ملت
در اين صفحه که مربوط به دروازه پرداخت بانک ملت مي باشد پس از وارد نمودن اطلاعات مربوط به کارت و شماره حساب خود و پس از انجام صحيح تراکنش پرداخت شما مجددا به صفحه پرتال رزرواسيون آنلاين برگشته و شماره تائيديه رزرو به همان ايميلي که در زمان ثبت مشخصات وارد کرده بوديد، ارسال خواهد شد. پس از دريافت شماره رزرو از صفحه مورد نظر پرينت گرفته و يا شماره رزرو را جهت مراجعه به هتل همراه خود داشته باشيد. 
گرفتن شماره رزرو به معناي پايان و تکميل مراحل رزرو و خريد اتاق بصورت آنلاين مي باشد
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به هتل بین المللی پارسیان کرمانشاه می باشد