چاپ        ارسال به دوست

نهمین نمایشگاه صنعت گردشگری و هتلداری اصفهان

نهمین نمایشگاه صنعت گردشگری و هتلداری اصفهان

نهمین نمایشگاه صنعت گردشگری و هتلداری اصفهان، هم‌زمان با نخستین نمایشگاه تجهیزات هتل، رستوران، فست فود و کافی‌شاپ 2 تا 5 خردادماه 96 در محل نمایشگاه‌های استان اصفهان واقع در پل شهرستان دایر می باشد.
این نمایشگاه در چهار سالن نمایشگاهی به وسعت 8500 مترمربع فضای نمایشگاهی و با حضور یک‌صد مشارکت‌کننده از استان‌های اصفهان، تهران، خراسان رضوی، اردبیل، کرمانشاه، مازندران و چهارمحال بختیاری برگزار می‌شود که ازنظر فضای فیزیکی نسبت به سال گذشته در حدود 30 درصد رشد داشته است.
حضور آژانس‌ها و دفاتر مسافرتی، هتل‌ها، مراکز سیاحتی و تفریحی، مراکز بوم گردی، انجمن‌ها، نشریات و ارائه‌دهندگان خدمات و تجهیزات هتلینگ، رستوران، فست فود و کافی‌شاپ، این نمایشگاه را به فضایی رقابتی برای ارائه آخرین دستاوردها و خدمات این صنعت و زیرشاخه‌های آن تبدیل می‌کند.
همچنین حضور سفارت روسیه، سفارت اندونزی و سفارت مالزی در قالب مشارکت‌کننده و برگزاری همایش گردشگری پایدار برای توسعه و همایش استارتاپ و کارآفرینی در گردشگری از ویژگی‌های این نمایشگاه است.
این نمایشگاه‌ها از ساعت 16 تا 22 روزهای مذکور آماده بازدید علاقه‌مندان و متخصصان این صنعت است.
هتل پارسیان کرمانشاه زیرمجموعه شرکت هتل های بین المللی پارسیان در سالن شماره 2 میرداماد نمایشگاه میزبان بازدیدکنندگان محترم می باشد.


١٥:٥٤ - 1396/03/03    /    شماره : ٣٢٩١    /    تعداد نمایش : ٣١٠خروج
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به هتل بین المللی پارسیان کرمانشاه می باشد