چاپ        ارسال به دوست

همایش تجلیل از برادران محبی از کشتی گیران نامی استان کرمانشاه

همایش تجلیل از برادران محبی از کشتی گیران نامی استان کرمانشاه

در مورخه 96/11/25 مراسم تجلیل از برادران محبی در سالن قصر شیرین هتل پارسیان کرمانشاه با حضور پیشکسوتان، ورزشکاران و هنرمندان با حضور استاندار محترم کرمانشاه برگزار گردید.
داریوش ارجمند هنرمند مطرح کشورمان در این مراسم گفت: کرمانشاه دیار پهلوانان است که تاکنون قهرمانان زیادی را در عرصه های مختلف تحویل جامعه داده است. همچنین ایشان از برادران محبی، کشتی گیران نامی کرمانشاهی یاد کرد و گفت برادران محبی امید را به کشتی کرمانشاه بازگرداندند.
در این مراسم ارسلان حسینی، مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه سخنانی در مورد برادران محبی اظهار داشت و اعلام کرد: برادران محبی با حضور خود، امید را به ورزش کشور بازگرداندند و برادران محبی الگوی کشتی گیران زیادی بوده اند.
محمد حسن محبی در این مراسم با ابراز امیدواری نسبت به اینکه در آینده نزدیک و با تلاش استاندار، شاهد وضعیت بهتری در استان باشیم برای تمامی مردم کشور آرزوی سربلندی کرد.
در پایان مراسم مهندس بازوند استاندار محترم کرمانشاه اظهار کرد: این 2 چهره ماندگار ورزش خدمات فراوانی را به کشتی کشورمان ارائه کرده اند.
در پایان مراسم با اهدای لوح و جایزه از سالها تلاش برادران محبی در عرصه کشتی با حضور پیشکسوتان، ورزشکاران و هنرمندان قدردانی گردید.


١٢:٢٨ - 1396/11/26    /    شماره : ٣٥٥١    /    تعداد نمایش : ١٣٥خروج
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به هتل بین المللی پارسیان کرمانشاه می باشد